Jak vypadá kousnutí od štěnice?

Štěnice nejčastěji kousají na odhalených částech těla, která nejsou schované pod pokrývkou, nebo oblečením. Kousnutí vypadá jako zarudlé kolečko s tmavou tečkou uprostřed. Jelikož štěnice do rány vstřikují nejprve anestetikum tak z počátku nemusíte vůbec nic cítit. Na kůži můžete najít třeba jen jeden osamocený kousanec, ovšem obvykle sají krev v řadě, nebo ve skupině shluky tří až pěti kousanců na pokožce tedy vytvářejí jakousi cestičku.

Pokud máte podezření na výskyt štěnic ve vaší domácnosti, čtěte zde pro více informací nebo nás neváhejte kontaktovat na:

(+420) 777 745 351

Rádi vám sdělíme podrobnější informace o případném dalším postupu.

Orientační ceník (cena se odvíjí od míry zamoření, použitých přípravků a plochy vyžadující ošetření):

Hubení škodlivého a obtížného hmyzuCena*
Štěnice – běžný postřikcca 20-25,- Kč/m2
Štěnice – postřik při větším zamoření (kombinace 2 látek)cca 25-30,- Kč/m2
Rusi, švábi, blechy apod. (použití gelu)cca 15Kč/m2

Proč si mám vybrat odbornou firmu?

Jedním z důležitých aspektů je jistě to, že profesionální podniky mohou pracovat daleko efektivněji, než je možné docílit vlastními prostředky. Nehledě na to, že profesionálové – odborníci ve svém oboru – jsou znalí situace na trhu a tím mají k dispozici veškeré nutné informace a mohou kvalifikovaně posoudit, jaká metoda a jaké přípravky jsou nejvhodnější pro konkrétní případ. Naprosto nezbytné jsou znalosti o biologii a chování škůdců, aby mohla být učiněna patřičná opatření pro integrované hubení, které si přímo vyžaduje zákon. Bez těchto znalostí je boj proti škůdcům prakticky nemyslitelný. V neposlední řadě jsou velice důležité odborné znalosti a zkušenosti profesionálů při hubení škůdců, ať již se jedná o domácnosti, malé provozovny, nemocnice, až po velké potravinářské závody. Takovýmto potenciálem znalostí a zkušeností disponuje pouze profesionál a v žádném případě ten, kdo se rozhodne, že hubení škůdců bude provádět ve své vlastní režii.