Jak vypadá štěnice domácí?

Dospělá štěnice domácí je  4-5 mm velká, připomíná jadérko jablka. Dospělí jedinci mají plochý tvar těla světlehnědé až červenohnědé barvy:

samice

sameček

Pokud máte podezření na výskyt štěnic ve vaší domácnosti, čtěte zde pro více informací nebo nás neváhejte kontaktovat na:

(+420) 777 745 351

Rádi vám sdělíme podrobnější informace o případném dalším postupu.

Orientační ceník (cena se odvíjí od míry zamoření, použitých přípravků a plochy vyžadující ošetření):

Hubení škodlivého a obtížného hmyzuCena*
Štěnice – běžný postřikcca 20-25,- Kč/m2
Štěnice – postřik při větším zamoření (kombinace 2 látek)cca 25-30,- Kč/m2
Rusi, švábi, blechy apod. (použití gelu)cca 15Kč/m2

Proč si mám vybrat odbornou firmu?

Jedním z důležitých aspektů je jistě to, že profesionální podniky mohou pracovat daleko efektivněji, než je možné docílit vlastními prostředky. Nehledě na to, že profesionálové – odborníci ve svém oboru – jsou znalí situace na trhu a tím mají k dispozici veškeré nutné informace a mohou kvalifikovaně posoudit, jaká metoda a jaké přípravky jsou nejvhodnější pro konkrétní případ. Naprosto nezbytné jsou znalosti o biologii a chování škůdců, aby mohla být učiněna patřičná opatření pro integrované hubení, které si přímo vyžaduje zákon. Bez těchto znalostí je boj proti škůdcům prakticky nemyslitelný. V neposlední řadě jsou velice důležité odborné znalosti a zkušenosti profesionálů při hubení škůdců, ať již se jedná o domácnosti, malé provozovny, nemocnice, až po velké potravinářské závody. Takovýmto potenciálem znalostí a zkušeností disponuje pouze profesionál a v žádném případě ten, kdo se rozhodne, že hubení škůdců bude provádět ve své vlastní režii.